En İyi Fiyat Performansı Olan Dizüstü Bilgisayar Modeli

  • En İyi Fiyat Performans Laptop Modeli


    Lenovo Ideapad 1 Celeron N4120 4/128 GB 82V70059TX

    En iyi fiyat performans laptop modellerinden biri olan Login or Register to see the download link. teknolojik alet olarak AMD Ryzen 5 7520U işlemciye sahiptir. Bilgisayarın işlemcisi 4 çekirdekli yeni sürüm bir donanımdır. İşlemcinin grafik çipi Radeon 610M’dir. Bu grafik işlemci ünitesi, HD ve FullHD çözünürlükteki bazı oyunları oynamanıza imkan tanır. İşlemci DDR5 RAM ile desteklenir.

    Laptopun RAM belleği 8 GB kapasitelidir. Bilgisayarın RAM bellek kapasitesinin orta segment üstü olduğu söylenebilir. Cihazın dahili harddisk hafızası ise 512 GB olarak öne çıkar. Harddisk sayesinde bir çok programı gönül rahatıyla oynayabilirsiniz. Modelin RAM ve harddisk donanımları yeterli depolama alanına sahiptir. Bu nedenle, farklı uygulamaların kullanımı açısından cihaz iyi bir performansa sahiptir.

    Bilgisayarın ekran özellikleri standart boyuttadır. 15,6 inç ekran boyutu ile üretilir. Cihazın ekran çözünürlüğü ise 1920x1080 TN pikseldir. AMD Radeon™ 610M Graphics ekran kartı ile film, dizi izleme açısından kullanıcıya iyi bir deneyim sunar.

Participate now!

Don't have an account yet? Become an active member of our community and discover interesting topics related to games and software! Sign up and participate in discussions, share your experiences and make new friends. We are sure that everyone can find a place for themselves in our community. Come and join us on a fun and informative journey!