Posts by meanenis

  ChatGPT Nedir?

  Bildiğiniz üzere son zamanlarda teknolojin gelişmesiyle birlikte ortaya sürülen yapay zeka çalışmaları oldukça dikkat çekti. Bunlardan biriside son zamanlarda neredeyse her konuda kullanılan ChatGPT oldu. Peki bu ChatGPT denilen yapay zeka nedir?

  ChatGPT Amerika'da OpenAI şirketi tarafından geliştirilen ve kendi internet sitesine kaydolma şartıyla her konuda yardım sunan bir yapay zekadır. Bunları örneklendirecek olursak; Tarihi bilgiler, üniversite ödevleri, Para kazanma yolları, Soru-Cevap, Matematik soruları ve hatta size Tavsiyelerde bulunuyor. Bütün bunları sanki elinizin altındaymış gibi ChatGPT'ye sorarak elde edebilirsiniz.

  ChatGPT Nasıl Kullanılır? Nasıl girilir?

  ChatGPT'yi kullanmak en basit şeylerden birisi olarak adlandırılır. İşte ChatGPT nasıl girilir...

  • Herhangi bir cihazınızdan Please login to see this link. sitesini açın.

  • Eğer ki bir üyeliğiniz var ise giriş yapmanız yok ise kayıt olmanız.

  • Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan sohbet ekranından ChatGPT'yle etkileşime girebilirsiniz.

  GTA SAN ANDREAS OYUNU NEDİR?

  GTA SA yani Grand Theft Auto: San Andreas oyunu 2004 yılında Rockstar Games tarafından yayınlanan, Grand Theft Auto serilerinden biridir. Ana karakterimiz olan Carl Johnson'ın eskide bırakıp gittiği bir çete hayatını tekrar dönerek bizlere sunmaktadır. Oyun genel olarak Los Santos şehrinde geçip Bir çok kasabası bulunmaktadır. Oyun tek kişilik olup oyunu hile yazarak istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Gta San Andreas oyununu arkadaşlarınızla online bir şekilde oynamak ve hilelerin ne olduğu hakkında fikir almak isterseniz hepsi forumda mevcutur.

  GTA SAN ANDREAS NASIL İNDİRİLİR?

  Bildiğiniz üzere internet sitelerinde bir çok video ve forum bulunmakta ancak yarısı yanlış yarısı virüslü. En doğru şekilde indirmek için ilk önce vereceğim siteye girip Please login to see this link. fotoğrafda görüldüğü gibi "Oyunu İndir" Seçeneğine tıklıyoruz. Ardından gelen ekranda tekrardan fotoğrafta görüleceği üzere "Grand Theft Auto İndir" seçeneğine tıklıyoruz. İyi oynamalar.

  Standoff 2 Nedir?

  Standoff 2, 2017 yılında AXLEBOLT Ltd. İsimli Rusya merkezli yapılan bir FPS mobil oyunudur. Oyunun içerisinde Rekabetçi, Takımlı Ölüm Maçı, Eğitim ve Bomba İmha Etme oyun modları bulunmaktadır.

  Standoff 2 Nasıl İndirilir?

  Standoff 2 oyununu indirmek için ilk önce mobil cihazımızın App Store veya Play Store uygulamasını açıyoruz ve arama kısmına "Standoff 2" yazıyoruz. Ardından çıkan ilk seçeneğe tıklayıp indirebilirsiniz.

  En İyi Fiyat Performans Laptop Modeli


  Lenovo Ideapad 1 Celeron N4120 4/128 GB 82V70059TX

  En iyi fiyat performans laptop modellerinden biri olan Please login to see this link. teknolojik alet olarak AMD Ryzen 5 7520U işlemciye sahiptir. Bilgisayarın işlemcisi 4 çekirdekli yeni sürüm bir donanımdır. İşlemcinin grafik çipi Radeon 610M’dir. Bu grafik işlemci ünitesi, HD ve FullHD çözünürlükteki bazı oyunları oynamanıza imkan tanır. İşlemci DDR5 RAM ile desteklenir.

  Laptopun RAM belleği 8 GB kapasitelidir. Bilgisayarın RAM bellek kapasitesinin orta segment üstü olduğu söylenebilir. Cihazın dahili harddisk hafızası ise 512 GB olarak öne çıkar. Harddisk sayesinde bir çok programı gönül rahatıyla oynayabilirsiniz. Modelin RAM ve harddisk donanımları yeterli depolama alanına sahiptir. Bu nedenle, farklı uygulamaların kullanımı açısından cihaz iyi bir performansa sahiptir.

  Bilgisayarın ekran özellikleri standart boyuttadır. 15,6 inç ekran boyutu ile üretilir. Cihazın ekran çözünürlüğü ise 1920x1080 TN pikseldir. AMD Radeon™ 610M Graphics ekran kartı ile film, dizi izleme açısından kullanıcıya iyi bir deneyim sunar.

  MTA Nedir?

  MTA yani Multi Thieft Auto oyunu; GTA San Andreas altyapılı bir online oyundur. Bu oyunla arkadaşlarınızla beraber online bir şekilde oynayıp, rol yapabilirsiniz. Ayrıca oyunda ki bir çok farklı sunucu bulunmakta. Bu sunucular içerisinde bir sürü modlar ve eklentiler vardır. Bu eklentiler genellikle Türk versiyon modlardır. ( Tofaş, Kartal gibi )


  MTA Nasıl İndirilir?

  MTA'yı indirmek için ilk önce MTA'nın kendi sitesine girip Please login to see this link. fotoğrafta gösterildiği gibi Download seçeneğine tıklamak ardınandan WİNDOWS7+ seçeneğini seçmek olacaktır. Daha sonra kurulumu yapıp rahatlıkla oynayabilirsiniz.