Woltlab Suite Türkçe Dil Paketi

 • Merhaba Sevgili Forum Üyeleri,

  Heyecan verici bir duyuru ile karşınızdayız! Artık Woltlab Suite için Türkçe Dil Paketi mevcut! Sitenizin kullanıcı deneyimini geliştirmek ve topluluğunuzun daha rahat iletişim kurmasını sağlamak için bu paketi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Woltlab Suite Türkçe Dil Paketi 'Puts' adlı kullanıcının dil paketi kullanılarak yapılandırılmıştır. Kendisi artık dil paketlerine güncelleme getirmediği için, yeni çevileri BeReal devir almıştı. Uzun bir süre çevirilerde kendisi çok fazla katkı sağladı. Jetto.NET olarak bizde çeviriye destek olmak amacıyla BeReal ile birlikte kendimiz dil paketindeki tüm hataları gidererek yayınlama kararı aldık. Bizim yayınladığımız dil paketi %98 oranında Türkçe ve tüm anlamsız çeviriler düzeltilmiş durumdadır. Sizlerle paylaştığımız dil paketini, kendi web sitemizde kullanıyoruz. Sitemizde çevirilere bakarak, bunu doğrulayabilirsiniz.

  Woltlab Suite Kurulumu 2024 Güncel

  IamROOT
  June 7, 2024 at 2:38 PM

  Bu dil paketi sayesinde:

  • Sitenizin tüm içeriğini Türkçe olarak sunabilir,
  • Kullanıcılarınızın rahatlıkla siteyi gezmesini ve etkileşime girmesini sağlayabilir,
  • Arama motorlarında daha yüksek sıralamalara çıkabilirsiniz.

  Peki, dil paketini nasıl yükleyebilirsiniz?

  1. İndirin: Türkçe Dil Paketini indirin ve dosyaları çıkartın.  2. Yükleyin: Woltlab Suite yönetim panelinize giriş yapın ve "Dil Paketlerini Yönet" bölümüne gidin.
   2.1. Add Language(Dil Ekleyin): Dil ekle bölümünden resimdeki gibi dil oluşturalım.  3. Aktif Edin: İndirdiğiniz dil paketini yükleyin ve etkinleştirin. Bu işlem için Import Language seçeneğinden işlem yapmalısınız.  4. Keyfini Çıkarın: Artık sitenizi Türkçe olarak yönetebilirsiniz!

  Türkçe Dil Paketi hakkında daha fazla bilgi edinmek için yorum olarak soru/sorunlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Dil paketi ile ilgili herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa, lütfen bize bildirin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

  Sevgiler,
  Jetto Topluluğu


  WoltLab Suite 6.0.14 TR İndirin;
  Login or Register to see the download link.

  Edited 17 times, last by IamROOT (June 10, 2024 at 4:07 PM).

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!