Minecraft V1.21.0.24 / 1.20.81.01 Tam Sürüm APK (Beta / Final)

 • Selamlar değerli Jetto üyeleri,

  Macera, hayatta kalma ve açık dünya oyunlarına ilgi duyan kullanıcılar için güncel sürümünü eklemem gereken popüler bir Android oyunu olan Minecraft v1.21.0.24 FULL APK, MOJANG stüdyosu tarafından geliştirilmiştir. Bu oyunun amacı, kontrolünü sağladığınız karakterle bulunduğunuz küpten evrende düşmanlarla savaşmak, yeni bölgeleri keşfetmek ve yaşam alanınızı inşa etmektir. Minecraft v1.21.0.24 sürümü Beta olarak sunulmuş olup, yeni müzik diskleri ve tablolar eklenmiş, ayrıca bazı bloklardaki hatalar düzeltilmiştir. Minecraft v1.20.81.01 sürümü ise Final olarak yayınlanmış ve oyun içi performans iyileştirmeleri yapılmıştır. Grafikler 3D'dir ve ses kalitesi yüksektir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Köylüler, detaylı craft sistemi, hayvanlar ve daha fazlası sizi bekliyor. Minecraft, Play Store'da 229.99TL'ye satılmaktadır ve 5.010.000'den fazla indirilmiştir. Türkçe dil desteği mevcuttur.

  Kurulum:

  Minecraft Pocket Edition v1.21.0.24 FULL APK dosyasını indirin ve kurulumu tamamlayın, ardından oyuna giriş yapın.

  Ölümsüzlük hilesi bulunmamaktadır.
  Ayrıştırma hatası düzeltilmiştir.

  Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0 olan sürümünde eklenen Command Block kullanabilmek için oyun içinde Chat kısmına “/give @p command_block 64” yazın, blok envanterinize eklenecektir.

  UYARI: Oyunun en yeni özelliklerinden faydalanmak için, yeni bir dünya oluştururken veya mevcut dünyanızı düzenlerken, yan menüdeki "Oyun" kısmından "Denemeler" bölümüne gidin ve özellikleri aktifleştirin.

  Harita oluştururken "can’t be opened" hatası alıyorsanız, oyunun ayarlar kısmına gelin (Settings / Profile), "File Storage Location" bölümünü "External" olarak seçin ve oyunu kapatıp tekrar açın, sorun düzelecektir.

  UYARI: Oyun açılışta kapanıyorsa, "games/com.mojang/minecraftpe/" klasörü içindekileri silin ve oyunu tekrar açın, büyük ihtimalle sorunsuz çalışacaktır.

  UYARI: "minecraftWorlds" klasörünü sakın silmeyin, aksi halde tüm oluşturduğunuz Minecraft evrenleri kaybolabilir.

  Oyun İçi Görseller;

  Bilgilendirme: Hem beta hem de final sürümlerini içeren bir konu sundum. Final sürümde sunuculara giriş yapabilirsiniz.

  Quote

  Beta Linki: Please login to see this link.

  Quote

  Final Linki: Please login to see this link.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!