Google, sizi bir yapay zeka sanatçısı yapacak yeni özelliklerini duyurdu.

 • Google, sizi bir yapay zeka sanatçısı yapacak yeni özelliklerini duyurdu.

  Google, yapay zeka konusunda her gün yeni adımlar atıyor. Son günlerde, Google Bard için eklenen yapay zeka görsel oluşturma özelliğinden farklı bir proje sayesinde, kendi müziğinizi ve görselinizi yapay zekadan destek alarak oluşturabileceksiniz.

  Bu özellikler tamamen ücretsiz ve yapay zeka destekli oldukları için istediğiniz görsel ve müziği metin girişi yaparak telifsiz bir şekilde elde edebileceksiniz.

  Google'un İmageFX ve MusicFX olarak bilinen yapay zeka araçları, istediğiniz tarzda ve türde müzikler üretmenize, görseller oluşturmanıza olanak tanıyacak.

  Ön kayıtlar başlamış durumda ancak henüz test aşamasında olan bu yapay zeka araçları, ön kayıt yaptırdıktan sonra test edilebilir durumda. Google, 2024 yılının son çeyreğinde yapay zeka modellerini herkesin kullanımına açmayı planlıyor.

  Ön Kayıt İçin:

  Login or Register to see the download link.

  Login or Register to see the download link.

Participate now!

Don't have an account yet? Become an active member of our community and discover interesting topics related to games and software! Sign up and participate in discussions, share your experiences and make new friends. We are sure that everyone can find a place for themselves in our community. Come and join us on a fun and informative journey!