Microsoft Copilot GPT-4 Turboya Yükseltildi

 • Microsoft Copilot GPT-4 Turboya Yükseltildi

  Microsoft'un son hamlesi, GPT-4 modeline dayanan Copilot'u güçlendirmek için ücretsiz erişim sunmasıydı. Bu hamle, kullanıcıların artık ücret ödemeden GPT-4 Turbo'ya erişebileceği anlamına geliyor.

  Bu karar, Microsoft'un Reklam ve Web Hizmetleri Başkanı Mikhail Parakhin tarafından duyuruldu. GPT-4 Turbo, daha büyük komut pencereleriyle 300 sayfaya kadar daha geniş bir etkileşim alanı sağlayarak Copilot'un kullanıcılarına daha uzun ve karmaşık konuşmalar yapma olanağı sunacak.

  Bu güncelleme, ücretsiz kullanıcılar için önemli bir avantaj sağlıyor. Ayrıca, Pro aboneleri, uygulama ayarları aracılığıyla GPT-4 ve GPT-4 Turbo arasında kolayca geçiş yapabilecekler.

  Bu değişiklik, Microsoft'un GPT-4 Turbo'yu ücretli aboneliklerde başlayarak Copilot'a entegre etme planlarının bir parçası olarak geldi. Ücretsiz erişim sunulması, bu popüler yapay zeka aracında önemli bir ilerleme olarak kabul ediliyor.

  Microsoft ayrıca, Copilot'un Pro versiyonunun devreye alınmasının ardından yakın gelecekte Copilot GPT Builder özelliğini de hizmete sunacağını duyurmuştu. Bu gelişme, kullanıcıların belirli amaçlar için kendi yapay zeka modellerini oluşturabilmesine imkan sağlayarak, yazılım geliştirme bilgisine sahip olmayanların da bu alanda etkin rol oynamasını sağlıyor.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!