NVIDIA, tüm ayarları bir arada sunan yeni uygulamasını duyurdu!

 • NVIDIA, tüm ayarları bir arada sunan yeni uygulamasını duyurdu!

  NVIDIA, kullanıcıları sevindirecek bir karar alarak, tüm ayarları bir araya getiren yeni uygulamasını tanıttı. Artık NVIDIA'nın bilgisayar kullanıcıları için iki ayrı uygulaması bulunmayacak. Şirket, temel ekran ayarlarını yönetme imkanı sunan NVIDIA Denetim Masası ile oyun optimizasyonu ve sürücü güncellemelerini sağlayan NVIDIA GeForce Experience uygulamalarını tek bir çatı altında birleştirdi.

  Yeni NVIDIA uygulamasını indirmek için Please login to see this link. adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Bu yeni uygulama, optimizasyon, sürücü güncellemeleri ve ekran ayarlarını tek bir yerde sunuyor. Sol taraftaki dikey menüden ulaşabileceğiniz ana sayfa üzerinden bilgisayarınızdaki oyunları görebilir ve diğer yazılımlara erişebilirsiniz. Ayrıca sürücü güncellemelerini kontrol edebilir, oyun grafik ayarlarınızı yönetebilir ve ödülleri talep edebilirsiniz. Ayarlar bölümünden ise uygulama tercihlerinizi yapılandırabilirsiniz.

  Yakın zamanda NVIDIA uygulamasına yapay zeka destekli RTX Dinamik Titreşim özelliğinin ekleneceği de belirtiliyor. Bu özellik, oyun görsellerini daha net ve renkleri daha canlı hale getirerek oyun deneyimini geliştirecek.

  Yeni NVIDIA uygulaması hakkındaki düşüncelerinizi ve görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!