Sons Of The Forest Full Torrent İndir

  • "Sons of the Forest", Kanadalı bağımsız video oyunu geliştiricisi Endnight Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir hayatta kalma korku oyunudur. Oyunun bir devamı olan "The Forest" adlı önceki oyunun devamı niteliğindedir. "Sons of the Forest", oyuncuları vahşi bir ormanda hayatta kalmaya ve gizemli yaratıklarla mücadele etmeye teşvik eden birinci şahıs bir hayatta kalma oyunudur.

    Oyun, oyuncuların ormanda kaybolmuş bir yolcu uçağının enkazında mahsur kalan karakteri kontrol ettiği bir senaryo etrafında dönüyor. Oyuncular, düşman yaratıkların yanı sıra açlık, susuzluk ve çevresel tehlikelerle başa çıkmak zorunda kalacaklar. Ayrıca, hayatta kalmak için barınaklar inşa etmeli, yiyecek bulmalı ve gizemleri çözmek için çeşitli görevler üstlenmelidirler.

    Görsel olarak etkileyici olan oyun, oyunculara gerilim dolu bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır. Endnight Games, "Sons of the Forest" ile oyunculara daha derinlemesine bir hikaye, gelişmiş oyun mekanikleri ve daha karmaşık düşmanlar sunarak "The Forest"un başarısını devam ettirmeyi hedeflemiştir. Oyunun çıkış tarihi ve daha fazla detayı, Endnight Games tarafından resmi olarak duyurulduğunda öğrenilebilir.

    Sons Of The Forest Full Torrent İndir.

    Please login to see this link.


Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!