Assassin's Creed Rogue Türkçe Yama İndir

 • Assassin's Creed Rogue Türkçe Yama Kurulumu Kılavuzu

  İndirme: Yamayı aşağıda vereceğim link üzerinden indirebilirsiniz.

  Yedekleme: Oyun dosyalarınızı korumak için, Assassin's Creed Rogue'un orijinal dil dosyalarını yedekleyin. Bunun için oyunun kurulu olduğu dizindeki "language" veya "languages" gibi bir klasöre gidin ve burada bulunan orijinal dil dosyalarını başka bir yere kopyalayın.

  Yama Kurulumu: İndirdiğiniz Türkçe yama dosyasını açın. Genellikle bir ".rar" dosyası olarak gelir. Bu dosyayı açarak içindeki dosyaları görüntüleyin.

  Oyun Dizinine Yükleme: Assassin's Creed Rogue'un kurulu olduğu dizini bulun. Genellikle bu dizin "C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Assassin's Creed Rogue" veya buna benzer olacaktır. Yamayı bu dizine çıkartın.

  Dosyaları Değiştirme: Yamada bulunan Türkçe dil dosyalarını, orijinal dil dosyalarıyla değiştirin. Dosyaları kopyalamadan önce, orijinal dil dosyalarının yedeğini aldığınızdan emin olun.

  Oyunu Başlatma ve Dil Ayarı: Yamayı kurduktan sonra Assassin's Creed Rogue'u başlatın. Oyunun ana menüsünden "Options" veya "Ayarlar" gibi bir seçeneği bulun. Ardından dil ayarlarınızı Türkçe olarak değiştirin.

  Deneme ve Kontrol: Oyunun bazı bölümlerini kontrol ederek, Türkçe yamanın düzgün bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Metinlerin ve altyazıların doğru bir şekilde çevrildiğinden emin olun.

  Keyifli Oyunlar: Assassin's Creed Rogue'u artık Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz!

  Assassin's Creed Rogue Türkçe Yama İndir

  Quote

  Please login to see this link.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!