TEKNOFEST 2024 başvuru son tarihi nedir?

 • TEKNOFEST 2024 başvuru son tarihi nedir?

  TEKNOFEST 2024 teknoloji yarışmaları için başvurular artık açıldı! Adana'da düzenlenecek olan TEKNOFEST'e heyecan dorukta, 85 milyon TL değerinde ödül ve malzeme desteğiyle birlikte. Ancak, TEKNOFEST 2024 başvurularının son tarihi ne zaman?

  "TEKNOFEST ile Gelecek Sensin" sloganıyla, teknoloji meraklılarına prestijli yarışmalarda yüksek performans sergilemenin karşılığında 30 milyon TL'den fazla ödül ve 55 milyon TL'den fazla malzeme desteği sağlanacak.

  Her yıl daha fazla kategori ile genişleyen TEKNOFEST teknoloji yarışmaları, bu yıl Türkiye'nin en büyük ödüllü teknoloji yarışması olarak 46 ana kategori ve 117 alt kategoride gerçekleştirilecek. TEKNOFEST 2024 teknoloji yarışmaları için başvurular 20 Şubat 2024 tarihine kadar kabul edilecek.

  TEKNOFEST 2024 için başvurularınızı Please login to see this link. adresinden yapabilir ve yarışmalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  YARIŞMA BAŞVURULARININ DEĞERLENDİRME KRİTERLERİ NELERDİR?

  Başvuruların değerlendirilmesinde temel amaç, takımın istenilen görevleri gerçekleştirebilmek için gerekli olan bilgi, beceri ve altyapıya sahip olup olmadığını belirlemektir. Ancak, her yarışmanın ve alt kategorinin teknik gereksinimleri ve görev zorlukları farklıdır. Bu nedenle, her yarışma ve alt kategorinin değerlendirme kriterleri farklılık gösterecektir.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!