The Long Dark Full Torrent İndir

 • "The Long Dark," Hinterland Studio tarafından geliştirilen ve 2014 yılında yayımlanan bir hayatta kalma oyunudur. Oyun, Kuzey Kanada'nın vahşi doğasında geçer ve oyuncuların soğuk, açlık, yaban hayatıyla mücadele etmeleri gereken bir ortam sunar.

  Oyun, bir kıyamet sonrası senaryoda geçmektedir ve oyuncular, buzlar altında kalan bir dünyada hayatta kalmak için mücadele ederler. Oyuncuların temel hedefi, karakterlerinin hayatta kalmasını sağlamak için yiyecek, su ve barınak gibi temel ihtiyaçları karşılamaktır.

  Oyun, zorlu hava koşullarıyla, vahşi hayvanlarla ve kaynakların sınırlı olmasıyla dolu bir ortam sunar. Oyuncular, çevreyi keşfederek ve doğal kaynakları kullanarak hayatta kalmaya çalışırlar. Aynı zamanda, yaralanmaları tedavi etmek ve sıcak tutmak için çeşitli becerilere sahip olmaları gerekmektedir.

  "The Long Dark," oyunculara keşfetme ve hayatta kalma becerilerini test etme fırsatı sunan atmosferik bir deneyim sunar. Ayrıca, oyunun hikaye modu da oyunculara oyun dünyasının derinliklerine inme fırsatı verir ve karakterlerin geçmişlerini ve kaderlerini keşfetmelerini sağlar.

  Oyunu vereceğim link üzerinden indirebilirsiniz

  Quote

  Login or Register to see the download link. • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

  İşletim Sistemi l Windows 8

  İşlemci: Dual-Core Intel i5 CPU @ 2GHz+

  Bellek: 4 GB RAM

  Ekran Kartı: Intel 4xxx Series w/ 512MB VRAM or better

  Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

  Ses Kartı: Any on-board chip will work.

  ÖNERİLEN:

  64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

  İşletim Sistemi: Windows 10

  İşlemci: Intel i7 CPU @ 2.6GHz or higher

  Bellek: 8 GB RAM

  Ekran Kartı: nVidia GTX 555 w/ 1GB VRAM or better

  Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

  Ses Kartı: Ideally, something with Surround capabilities.

Participate now!

Don't have an account yet? Become an active member of our community and discover interesting topics related to games and software! Sign up and participate in discussions, share your experiences and make new friends. We are sure that everyone can find a place for themselves in our community. Come and join us on a fun and informative journey!