Monster El Konsolu Üretiyor!

  • Monster Kendi El Konsolunu Piyasaya Süreceğini Açıkladı

    Türk oyun markası Monster, CEO İlhan Yılmaz tarafından yapılan bir açıklamayla, 2024 yılında kendi el konsolunu piyasaya süreceğini duyurdu. Bu adım, Türkiye'nin önde gelen oyun markalarından biri olan Monster'ın, oyun endüstrisindeki varlığını daha da güçlendirmek için attığı önemli bir adım olarak nitelendiriliyor.


    Monster'ın el konsolu, şirketin bilgisayar donanımı ve oyuncu ekipmanlarındaki deneyimini bir araya getirecek. Henüz detayları paylaşılmayan konsolun tasarımı, İlhan Yılmaz'ın attığı tweet ile kamuoyuna duyuruldu. Ürün, global ve Türkiye pazarına hitap edecek şekilde tasarlanmış olup, özellikleriyle ilgili merak uyandıran soruların ilerleyen aylarda şirket tarafından yapılacak duyurularla cevaplanması bekleniyor.

    Monster'ın bu hamlesi, Türk oyun endüstrisinin giderek büyüdüğünü ve uluslararası alanda da tanınan bir konuma geldiğini gösteriyor. Yerli teknoloji şirketleri, kendi ürün ve markalarını yaratma konusundaki kararlılıklarıyla, Türkiye'nin teknoloji ve oyun endüstrisindeki potansiyelini ortaya koyuyorlar.

    İlhan Yılmaz'ın tweet'i ve Monster'ın el konsoluyla ilgili gelişmeleri takip etmek için Monster'ın resmi sosyal medya hesaplarını takip etmeye devam edebilirsiniz. Bu heyecan verici gelişmelerle ilgili daha fazla bilgi bekleniyor, takipte kalın!

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!