Assassin's Creed: Valhalla Full DLC Torrent İndir

 • Assassin's Creed: Valhalla, popüler Assassin's Creed video oyunu serisinin bir parçasıdır. Oyun, Ubisoft Montreal ve Ubisoft Montreal Quebec stüdyoları tarafından geliştirilmiş ve Ubisoft tarafından yayınlanmıştır. 2020 yılında piyasaya sürülmüştür.

  Valhalla, Vikinglerin İngiltere'ye yapılan istilalarını konu almaktadır. Oyuncular, Viking savaşçısı Eivor'un rolünü üstlenirler ve Eivor'un İngiltere'yi fethetme, toplumunu inşa etme ve Templar Kardeşliği'yle olan mücadelesini yönlendirirler.

  Oyun, serinin diğer oyunları gibi açık dünya yapısına sahiptir ve oyuncuların keşfetmek, savaşmak, gizlenmek, zanaat yapmak ve görevleri tamamlamak gibi çeşitli aktiviteleri yapmalarına olanak tanır. Valhalla, oyunculara çeşitli görevler ve yan görevler sunar, ayrıca Viking yaşam tarzını deneyimlemelerine izin verir.

  Oyun, eleştirmenlerden ve oyunculardan genel olarak olumlu eleştiriler almıştır, özellikle açık dünya tasarımı, görsel stil ve karakter gelişimi gibi unsurlar övgü almıştır. Assassin's Creed: Valhalla, serinin hayranları için geniş bir Viking deneyimi sunar.

  Oyunu vereceğim link üzerinden yükleyebilirsiniz:

  Please login to see this link.


Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!