Assassin's Creed Rogue Full DLC Torrent İndir

 • "Assassin's Creed Rogue", popüler Assassin's Creed video oyunu serisinin bir parçasıdır. Oyun, Ubisoft tarafından geliştirilmiş ve 2014 yılında piyasaya sürülmüştür. Bu oyun, ana hikaye örgüsünde "Assassin's Creed IV: Black Flag" ile "Assassin's Creed III" arasında bir köprü görevi görür.

  Oyunun hikayesi, ana karakter Shay Patrick Cormac'in maceralarını takip eder. Shay, aslen bir suikastçi olan ancak daha sonra Templar düzenine katılan bir karakterdir. Oyuncular, 18. yüzyıl Kuzey Amerika'sında, özellikle de Kuzey Atlantik'te ve New York City çevresinde geçen bir hikayeyi deneyimlerler.

  Oyun, denizcilik odaklı içerikleriyle tanınır. Oyuncular gemi ile denizleri keşfeder, savaşır ve ticaret yaparlar. Ayrıca karada da çeşitli görevler ve keşifler yaparlar. Hikaye, suikastçiler ile Templarlar arasındaki çatışmayı ve Shay'in kişisel yolculuğunu keşfederken, oyuncular çeşitli görevler ve yan görevler aracılığıyla oyun dünyasını keşfederler.

  Oyun, eleştirmenlerden genellikle olumlu eleştiriler almıştır ve özellikle denizcilik mekanikleri ve hikaye anlatımı övgü almıştır.

  Oyunu vereceğim link üzerinden torrent olarak yükleyebilirsiniz

  Quote

  Login or Register to see the download link.


Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!