Assassin's Creed Brotherhood Full DLC Torrent İndir

 • Assassin's Creed Brotherhood, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve 2010 yılında piyasaya sürülen bir aksiyon-macera video oyunudur. Oyun, popüler Assassin's Creed serisinin üçüncü ana oyunu olup, serinin ikinci oyunu Assassin's Creed II'nin hikayesini takip eder. İtalya'da Rönesans döneminde geçen oyun, ana karakter Ezio Auditore da Firenze'nin maceralarını konu alır.

  Oyunun hikayesi, Ezio'nun İtalya'nın tarihî şehri Roma'da, Orta Çağ'daki Templarlarla savaşını ve Assasin Kardeşliği'nin yeniden yapılanmasını anlatır. Oyuncular, Ezio'nun liderliğindeki Assasin Kardeşliği'ni büyütürken Roma'yı Templar kontrolünden kurtarmak için çeşitli görevlerde bulunurlar.

  Brotherhood, serinin önceki oyunlarına benzer şekilde açık dünya yapısına sahiptir. Oyuncular, serbestçe keşfedilebilen bir Roma haritasında dolaşabilir, görevleri yerine getirebilir ve yan görevlerle etkileşimde bulunabilirler. Ayrıca oyunda çoklu oyuncu modu da bulunmaktadır, bu modda oyuncular birbirleriyle çeşitli rekabetçi görevlerde yarışabilirler.

  Assassin's Creed Brotherhood, eleştirmenlerden olumlu yorumlar almış ve özellikle açık dünya yapısı, görev çeşitliliği ve hikaye anlatımıyla övgü toplamıştır. Oyun, başarılı satışlar elde etmiş ve serinin hayranları tarafından sevilmiştir.

  Oyunu vereceğim link üzerinden torrent olarak yükleyebilirsiniz.

  Quote

  Login or Register to see the download link.  Edited 3 times, last by Skyness (June 12, 2024 at 2:59 PM).

Participate now!

Don't have an account yet? Become an active member of our community and discover interesting topics related to games and software! Sign up and participate in discussions, share your experiences and make new friends. We are sure that everyone can find a place for themselves in our community. Come and join us on a fun and informative journey!