Windows Defender Kapatma Programı

 • Windows defender kapatma konusunda çoğumuz için baş belası bir durum olmuştur. Windows defender nasıl kapatılır sorusunu sormamıza neden olan olay ise Bilgisayarlarda ciddi derecede ram ve cpu tüketimi yaratması ve çok düzgün bir virüs programı olmamasıdır. Fakat windowsun üzerinde hazır kurulu geldiği için silmesi zor bir program. Aşağıda paylaştığım program ile windows defender tamamen kapatma işlemi yaparak bilgisayarın çalışmasını rahatlatabilirsiniz. Bu işlemden sonra internetten indirdiğiniz dosyalarda lütfen dikkat edin. Virüslere tamamen açık olacağı için bilmediğiniz kaynaklardan dosya indirmeyin.

  Windows Defender Kapatma Programı İndirme Linki

  Quote

  Login or Register to see the download link.

  Rar Şifresi : jetto

  Windows Defender Kapatma Programı Nasıl Yapılır?

  External Content www.youtube.com
  Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
  Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

Participate now!

Don't have an account yet? Become an active member of our community and discover interesting topics related to games and software! Sign up and participate in discussions, share your experiences and make new friends. We are sure that everyone can find a place for themselves in our community. Come and join us on a fun and informative journey!