Red Dead Redemption'ın PC sürümü Geliyor

  • Selamlar Değerli Jetto Üyeleri,

    Red Dead Redemption, PC platformuna 14 yıl sonra geliyor. Uzun süredir beklenen Red Dead Redemption PC sürümü, Rockstar'ın resmi web sitesinde önemli bir güncelleme yayınlamasıyla ortaya çıktı. Bugün yayınlanan metin dizelerine göre, Red Dead Redemption'ın nihayet PC'ye geleceği belirgin hale geldi. Bu haber, klasik western oyunu tutkunlarının uzun zamandır Xbox 360 ve PS3 için çıkışından bu yana PC'ye gelmesini umut ettiği bir gelişme oldu.

    Rockstar Games'in önde gelen isimlerinden biri olan Tez2, sosyal medyada Red Dead Redemption'ın PC sürümüne işaret eden bir ekran görüntüsü paylaştı. Ayrıca, RDR ile birlikte zombi korku oyunu Undead Nightmare'ın da PC platformuna geleceği doğrulandı. Ancak, bu bilgiler Rockstar'ın kendi oyun başlatma programından geliyor ve her iki oyunun da başlangıçta Steam ve diğer platformlara gelecek olup olmayacağı belirsizliğini koruyor.

    Geçmişte, GTA Trilogy Definitive Edition gibi oyunlar da Rockstar'ın kendi platformunda öncelikle yayınlandıktan birkaç ay sonra Steam ve Epic Games mağazalarına gelmişti. Take-Two Interactive, ana şirketi olan Rockstar'ın üç aylık kazanç raporunu Perşembe günü açıklayacak. Bu durum, Red Dead Redemption'ın PC sürümünün resmi duyurusunun da bu tarihten önce gerçekleşebileceği anlamına geliyor.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!