Stardew Valley 1.6 Güncel APK Sürüm İndir

 • Herkese Selam Jetto Üyeleri Gününüz Güzeldir umarım,

  Stardew Valley APK'sında hayallerinizin çiftliğini inşa edebilir, kötü durumda olan araziyi temizleyebilir ve yaşam alanınızı kurmak için çalışmalara başlayabilirsiniz. PC sürümünden sonra mobil cihazlar için de piyasaya sürülen Stardew Valley, Android kullanıcılarının en sevdiği RPG ve çiftlik kurma oyunlarından biri haline geldi.

  Bakımsız durumda olan çiftliğinize bakım yaparak işe başlamalı ve etraftaki dağınıklığı toplayarak kendinize bir çiftlik alanı oluşturmalısınız. Yabani otları, ağaç köklerini ve taşları temizleyerek çiftlik alanınızı düzene sokun. Çiftliğinizde hayvanlar besleyin, mevsimlik bitkiler yetiştirin ve çeşitli ürünler elde edin.

  Bitkilerinizi ve hayvanlarınızı yetiştirdikten sonra çeşitli yemek tariflerini öğrenerek yemek pişirmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca çiftliğinizin yakınındaki göle giderek balık tutabilirsiniz. Hayatta kalmak için her türlü yolu deneyin ve çiftliğinizi geliştirin. Stardew Valley'deki gizemleri keşfederek sürprizlere hazır olun.

  Stardew Valley 1.6 APK sürümünü akıllı telefonunuza indirerek kendi çiftliğinizi oluşturabilir ve arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Oyunu tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte oynayarak çiftlik yaşamını paylaşabilirsiniz.


  Oyun İçi Görseller;

  Stardew Valley Özellikleri:

  Kendi çiftliğinizi oluşturun ve geliştirin.
  Bitkiler, hayvanlar ve çeşitli ürünler yetiştirin.
  Arkadaşlarınızla birlikte oynayın.
  Ürünlerinizi kullanarak yemek pişirin.
  Ücretsiz bir şekilde indirerek Stardew Valley'nin keyfini çıkarın.

  Quote

  Link: Login or Register to see the download link.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!