Assassin's Creed Brotherhood Türkçe Yama İndir

 • Türkçe Yama Dosyasını İndirme: İlk adım, Assassin's Creed Brotherhood için Türkçe dil yamasını indirmektir. Bu yamayı aşağıda vereceğim link üzerinden indirebilirsiniz.

  Oyun Yedeklemesi: Kurulum işlemine başlamadan önce, oyununuzu yedeklemeniz önerilir. Böylece herhangi bir sorunla karşılaştığınızda orijinal dosyalara geri dönebilirsiniz.

  Yama Dosyasını Çıkartma: İndirdiğiniz Türkçe yama dosyasını bir klasöre çıkartın. Genellikle bir zip veya rar dosyası olarak indireceksiniz.

  Yama Dosyalarını Kopyalama: Çıkarttığınız klasörde, genellikle birkaç dosya veya klasör bulunacaktır. Bu dosyaları Assassin's Creed Brotherhood'un kurulu olduğu dizine kopyalamanız gerekecek. Bu dizin genellikle "C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Assassin's Creed Brotherhood" veya "C:\Program Files\Ubisoft\Assassin's Creed Brotherhood" gibi bir konumda olacaktır.

  Oyunun Dili Ayarlarını Değiştirme: Türkçe yamayı kurduktan sonra, oyunun dilini değiştirmeniz gerekecektir. Bunun için genellikle oyunun ana menüsünde dil seçenekleri bulunur. Türkçe dil seçeneğini seçin.

  Oyunu Başlatma ve Kontrol Etme: Yama kurulumunu tamamladıktan sonra oyunu başlatın ve Türkçe dilinin doğru bir şekilde yüklendiğinden emin olun. Metinlerin ve diyalogların Türkçe olduğunu kontrol edebilirsiniz.

  Assassin's Creed Brotherhood Türkçe Yama İndir

  Quote

  Please login to see this link.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!