Assassin's Creed Black Flag Türkçe Yama İndir

 • 1. İlk olarak, Assassin's Creed IV: Black Flag oyununu bilgisayarınızda yükleyin. Oyunu Steam veya başka bir dijital platform üzerinden edinmiş olabilirsiniz.

  2. Türkçe Yamayı aşağıda vereceğim link üzerinden indirebilirsiniz.

  3. İndirdiğiniz dosyayı bir arşiv programı kullanarak açın. Bu dosya genellikle bir ".rar" dosyası olacaktır. Dosyayı açtığınızda, içinde oyunun Türkçe dil dosyaları ve talimatlar içeren bir klasör bulmalısınız.

  4. Klasörde, genellikle "Language" veya "Dil" adında bir klasör bulacaksınız. Bu klasörde, oyunun dil dosyalarını içeren birkaç dosya bulunacaktır.

  5. Oyunun orijinal dil dosyalarını yedeklemek için, oyunun kurulu olduğu dizini bulun. Bu genellikle "C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Assassin's Creed IV Black Flag" gibi bir dizindir. Ardından, "data" veya "lang" gibi bir klasör içinde orijinal dil dosyalarını içeren bir klasör bulmalısınız.

  6. Orijinal dil dosyalarını yedekleyin. Bunun için, ilgili klasördeki dosyaları kopyalayın ve başka bir yere yapıştırın. Böylece, Türkçe yamayı denedikten sonra orijinal dil dosyalarını geri yükleyebilirsiniz.

  7. Türkçe dil dosyalarını indirdiğiniz klasörden, oyunun kurulu olduğu dizindeki ilgili klasöre kopyalayın. Var olan dosyaları üzerine yazmayı kabul etmeniz istenebilir. Kabul edin.

  8. Türkçe yamayı başarıyla yükledikten sonra, oyunu başlatın ve dil seçeneklerini kontrol edin. Dil seçeneklerinde "Türkçe" seçeneği artık bulunmalıdır. Türkçe seçeneğini işaretleyerek oyunun Türkçe dilde oynanmasını sağlayabilirsiniz.

  9. Oyunun Türkçe dilde sorunsuz çalıştığından emin olmak için birkaç dakika oynayın ve metinlerin, alt yazıların ve diğer dil bileşenlerinin doğru şekilde çevrildiğinden emin olun.

  Artık Assassin's Creed IV: Black Flag oyununu Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Keyifli oyunlar!

  Assassin's Creed Blag Flag Türkçe Yama İndir

  Quote

  Please login to see this link.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!