Assassin's Creed Syndicate Türkçe Yama İndir

 • Assassin's Creed Syndicate Türkçe Yama Kurulumu

  Assassin's Creed Syndicate, popüler bir aksiyon-macera oyunudur ve Türkçe dil desteği olmamasına rağmen, oyunun Türkçe yama kurulumu ile Türkçe olarak oynanabilir. İşte Assassin's Creed Syndicate için Türkçe yamayı kurmanın adımları:

  Adım 1: Türkçe Yama Dosyasını İndirme

  Yamayı aşağıda vereceğim link üzerinden indirin.

  Adım 2: Yama Dosyasını Çıkartma

  İndirdiğiniz Türkçe yama dosyasını bir klasöre çıkartın. Genellikle bir ZIP veya RAR dosyası olarak gelir. Çıkartma işlemi için bilgisayarınızda bir ZIP veya RAR arşiv programı kullanmanız gerekebilir. Dosyaları çıkartırken, içerisinde oyunun orijinal dosyalarının olduğu bir klasör bulacaksınız.

  Adım 3: Oyunun Kurulu Olduğu Dizin Bulma

  Assassin's Creed Syndicate'in bilgisayarınızdaki kurulu olduğu dizini bulun. Bu dizin genellikle "C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Assassin's Creed Syndicate" veya benzeri bir konumda bulunur. Oyunun kurulu olduğu dizini bulmak, yamayı doğru yerlere kurmanızı sağlar.

  Adım 4: Yamayı Oyun Dizinine Kopyalama

  Türkçe yama dosyalarını, çıkarttığınız klasörden, Assassin's Creed Syndicate'in kurulu olduğu dizine kopyalayın. Bu, genellikle oyunun ana dizinidir. Dosyaları kopyalarken, orijinal dosyaların üzerine yazmayı veya değiştirmeyi kabul etmeniz istenebilir. Bu durumu kabul edin ve dosyaların yerine kopyalanmasına izin verin.

  Adım 5: Oyunu Başlatma ve Dil Ayarını Değiştirme

  Türkçe yamayı kurduktan sonra, Assassin's Creed Syndicate'i başlatın. Oyunun ayarlarına gidin ve dil seçeneklerini bulun. Artık Türkçe seçeneğini görmelisiniz. Türkçe'yi seçin ve ayarları kaydedin.

  Adım 6: Oyununuzu Türkçe Olarak Oynayın

  Artık Assassin's Creed Syndicate'i Türkçe olarak oynayabilirsiniz! Metinler, altyazılar ve menüler Türkçe olarak görünecek.

  Assassin's Creed Syndicate Türkçe Yama İndir

  Quote

  Please login to see this link.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!