Hytale Nedir ? Yeni Nesil Minecraft Oyunu

 • HYTALE NEDİR?

  Hytale nedir, Hytale indir, Hytale oyna ile Macera ve yaratıcılık dolu bir yolculuğa çıkın. Hytale, bir sandbox'ın kapsamını bir rol yapma oyununun derinliğiyle birleştirerek oyuncuları, sallanan kulelerin ve derin zindanların zengin ödüller vaat ettiği, prosedürel olarak oluşturulmuş bir dünyaya çeker. Hytale, kullanımı kolay ve güçlü araçlar kullanarak blok blok inşaattan senaryo yazmaya ve mini oyun oluşturmaya kadar her şeyi destekler. Hytale arkasında aslında herkesin bildiği en iyi minecraft private server geliştiricisi olan Hypixel var.

  ÇAĞLARIN ARAYIŞI

  Oluşturulan her bir arazide gezinirken, el yapımı macera senaryoları aracılığıyla dünyanın tarihini bir araya getireceksiniz. Canavarlarla istila edilmiş bir büyücü kulesiyle karşılaşabilir, bir yeraltı mağarasına inebilir veya devasa bir patron canavarla mücadele edebilirsiniz. Başlangıçta mevcut olan çok çeşitli senaryolarla, hiçbir macera aynı olmayacak.

  YOLUNUZU SEÇİN

  Hytale birçok farklı oyun tarzını destekler. Kendinizi ister bir yerleşimci, ister maceracı, ister zanaatkâr olarak düşünün, hikâyede ilerlerken yapacak çok şeyiniz olacak. Hepsinden iyisi, macera modu tamamen kooperatif olarak oynanabilir: bir arkadaş grubu toplayın ve birlikte dünyaya bir iz bırakmak için becerilerinizi birleştirin.

  VAHŞI DOĞADA USTALAŞIN
  Hytale'in güzel biyomlarından herhangi birine kök salın. Kendi ürünlerinizi yetiştirin, evcil hayvanlarınızla ilgilenin, binekleri evcilleştirin ve keşfetmenize yardımcı olacak tekneler ve diğer araçları inşa etmeye başlayın. İster bir kulübe ister bir kale inşa etmeyi seçin, yaratıcı olmak için pek çok fırsatınız olacak.


  REKABETÇI OYUN IÇIN TASARLANDI

  • Hytale'i çok oyunculu modu daha adil ve eğlenceli hale getirmek için hile karşıtlığını göz önünde bulundurarak oluşturduk.
  • Mini oyun yaratıcılarına her zamankinden daha fazla özgürlük sağlayan güçlü araçlar.
  • Kamera konumu, oyun varlıkları ve temel mekanikler üzerinde tam kontrol.
  • Çok çeşitli bilgisayarlarda en yüksek performans için tasarlanmış kendi özel oyun motorumuz.

  KARAKTER YARATICISI

  Serbest biçimli karakter özelleştirmesi, modern stillerden sağlam macera kıyafetlerine kadar istediğiniz gibi giyinmenizi sağlar. Binlerce eşya ile kendinizi ifade edin!


  MODELLEME VE ANIMASYON ARAÇLARI

  Hytale, tarayıcı tabanlı 3D modelleme, doku oluşturma ve animasyon araçlarından oluşan muhteşem bir paket olan Hytale Model Maker ile birlikte gelir. Başkalarıyla gerçek zamanlı işbirliği yapın, karakterleri ve öğeleri özelleştirin ve çalışmalarınızı doğrudan Hytale'e aktarın.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!