Wondershare Filmora Crack 13.1.1 İndir

 • Wondershare Filmora Crack çok etkileyici bir video düzenleme yazılımıdır. Videoları düzenlemenize ve dönüştürmenize ve bunları çeşitli farklı barındırma sitelerinde paylaşmanıza olanak tanır. Filmora 12 Crack İndir, bazı harika videolar oluşturmak için projenize eklenebilecek zengin bir video efektleri, grafik öğeleri, geçişler ve başlıklar kitaplığıyla birlikte gelir.

  Wondershare Filmora Tam Sürüm klipleri kesmenize, düzenlemenize, birleştirmenize ve kırpmanıza olanak tanır. Mükemmel bir atmosfer yaratmak için en sevdiğiniz müziği doğrudan filme ekleyebilirsiniz. Ayrıca metin ve başlık kitaplığından güzel animasyonlu mesajlar oluşturabilirsiniz.

  Filmora Crack Sürümü Ücretsiz İndirin

  Wondershare Filmora Crack İndir, yerel klasörlerden video, görüntü ve ses dosyalarını içe aktarmanıza ve mevcut giriş cihazlarını kullanarak multimedya kaydetmenize olanak tanır. Bu şaşırtıcı yazılımın en son sürümü SD ve HD kayıt cihazlarını destekler. Zaman çizelgesine ek olarak her şarkıyı ayrı ayrı düzenlemek de mümkündür. Görüntüyü kırpabilir, süreyi kısaltabilir, ses akışını bölebilir, anlık görüntüler alabilir ve görüntü özelliklerini ayarlayabilirsiniz: kontrast, keskinlik ve doygunluk.

  Yoğunluk, kodlayıcı ve bit hızı gibi genel parametreler oluşturma sırasında ayarlanabilir. PC için Filmora 13.1.1 Cracked sürümü, çalışmalarınızı gelecekte kullanabilmeniz için çeşitli formatlarda kaydetmenize olanak tanır.

  Wondershare Filmora 13.1.1 Nasıl Cracklenir?

  • İlk önce Filmora Crack Tam Sürümünü indirin.
  • IObit Uninstaller Pro kullanarak önceki sürümü kaldırın.
  • Not Virüs Korumasını kapatın.
  • İndirdikten sonra Rar dosyasını açın veya çıkarın ve kurulumu açın (çıkarmak için Winrar kullanın).
  • Kurulumu yükledikten sonra her yerden kapatın.
  • Şimdi 'Crack' veya 'Patch' klasörünü açın, crackli dosyaları kopyalayıp kurulum klasörüne yapıştırın.
  • Bu kadar.


  İndirme Linki

  Quote

  Please login to see this link.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!