Genel Discord Botu - Rimuru Discord.js v14 Bot

 • Genel Discord Botu - Rimuru Discord.js v14 Bot

  Konumuza hoş geldiniz, botumuzun içeriğinde +69 komut bulunmaktadır. Birçok ücretli özelliklerin hepsi, botun içerisinde ücretsiz bir şekilde gelmektedir. Bot ile ilgili bir problem yaşarsanız, botun yapımcısından destek almalısınız. Aşağıdaki kurulum belgelerinde kafanıza takılan bir adım için botun yapımcısı ile iletişim kurabilirsiniz. Bot yapımcısı Oktay Yavuz

  Botun discord adresi:

  Login or Register to see the download link.

  Gerekli izinler

  Botunuzda, geliştirici portalındaki "OAuth2" sekmesi altında bulunabilecek "applications.commands" uygulama kapsamının etkinleştirildiğinden emin olun.

  Geliştirici portalında "Bot" sekmesi altında bulunabilecek "Server_Member Intents" ve "Message Intents"nı etkinleştirin

  Yapılandırma

  Projeyi klonladıktan ve tüm bağımlılıkları yükledikten sonra Discord API jetonunuzu 'config.token' dosyasına eklemeniz gerekir.

  Durumu değiştirme

  /events/ready.js dosyasındaki activities değişkenlerini düzenleyerek discord botunuzun durumunu değiştirebilirsiniz. ActivityType.Watching kısmını değiştirerek İzliyor veya Oynuyor gibi şeyler yapabilirsiniz.

  Uygulamanın başlatılması

  Code
  node index.js

  Gereksinimler

  • Login or Register to see the download link. - Sürüm 16 veya üzeri
  • Login or Register to see the download link.

  İndirme bağlantısı:

  Botu yıldızlamayı unutmayınız.

  Login or Register to see the download link.

  Botta ekli olan komutlar

  Edited 17 times, last by CL4Y (June 21, 2024 at 3:53 PM).

Participate now!

Don't have an account yet? Become an active member of our community and discover interesting topics related to games and software! Sign up and participate in discussions, share your experiences and make new friends. We are sure that everyone can find a place for themselves in our community. Come and join us on a fun and informative journey!