• Son günlerde sosyal medyada popüler olan "gap ilişki" terimi, insanlar tarafından merak ediliyor ve net bir tanımı bulunuyor. Bana göre biraz fazla geniş olmanın tanımı gibi geldi ama yeni nesil öyle düşünmüyor sanırım :d

    Gap İlişki Nedir?

    Gap ilişki, ilişki süresi içinde belirli boşluklar bırakmayı ve bu boş zaman dilimlerinde ilişkiyi olduğu gibi yokmuş gibi davranmayı ifade eder. Bu boşluklar özel günlerde (Halloween, Noel veya kişisel günler) olabilir. Gap, boşluk anlamına gelir ve ilişkinin kesik kesik ya da parçalı olduğu şeklinde düşünülebilir. Yani özel günlerde hiç sevgilin yokmuş gibi başkasıyla takılıp vakit giderip sonra hiç bişey yokmuş gibi eski sevgiline dönme olayı. Tam bizim geleneklerimize uygun bir davranış biçimi :D Yorum sizin.

Participate now!

Don't have an account yet? Become an active member of our community and discover interesting topics related to games and software! Sign up and participate in discussions, share your experiences and make new friends. We are sure that everyone can find a place for themselves in our community. Come and join us on a fun and informative journey!