WhatsApp'ta Yeni Bir Özellik

 • WhatsApp'ta Yeni Bir Özellik: Favori Kişileri Seçme

  WhatsApp, kullanıcıların belirledikleri sohbetlere hızlı erişim sağlamayı hedefleyen "Favori Kişiler" özelliğini tanıttı.

  Gelecekte, WhatsApp kullanıcıları favori kişilerini gösterecek ve sohbetler listesini filtrelemelerine izin verecek bir özellik üzerinde çalışıyor.

  Kullanıcılar, en çok değer verdikleri kişileri manuel olarak ekleyebilecekleri ve özel bir filtre aracılığıyla kolayca ulaşabilecekleri bu özellik sayesinde favori kişilerini seçme konusunda tam kontrol sahibi olacaklar.

  Platform, kullanıcıların favori kişileri belirleme ve sohbet listesini bu favorilere göre filtreleme özelliğiyle birlikte mesaj sekmesine bir düzen getirmeyi amaçlıyor.

  Böylelikle, WhatsApp, kullanıcıların belirli kişileri favori olarak işaretlemelerine izin vererek, önemli konuşmalara öncelik tanımalarını sağlıyor ve sık sık etkileşimde bulundukları kişilere hızlı ve kolay erişim imkanı sunuyor.

Participate now!

Don't have an account yet? Become an active member of our community and discover interesting topics related to games and software! Sign up and participate in discussions, share your experiences and make new friends. We are sure that everyone can find a place for themselves in our community. Come and join us on a fun and informative journey!