Metro Exodus Oyunu Hakkında

  • Metro Exodus, Ukraynalı oyun geliştirme stüdyosu 4A Games tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun, Dmitry Glukhovsky'nin aynı adlı roman serisine dayanıyor.

    Hikaye, post-apokaliptik bir Rusya'da geçiyor. Ana karakter Artyom, Moskova metrosunun altındaki sığınakta yaşayan ve nükleer savaş sonrası dünyada hayatta kalmaya çalışan insanlardan biridir. Ancak, Artyom ve birkaç diğer kişi, dünyanın dışındaki gerçek durumu görmek ve yeni bir yaşam kurmak için metro sisteminden ayrılmaya karar verirler.

    Oyun, Artyom ve ekibinin Moskova metrosundan ayrılıp dünyayı keşfetme macerasını anlatıyor. Bu yolculuk sırasında, çeşitli tehlikelerle karşılaşırlar; mutant yaratıklar, düşman fraksiyonlar ve radyasyon gibi doğal tehlikelerle mücadele etmek zorundadırlar. Ayrıca, oyun boyunca Artyom'un kişisel hikayesi ve ilişkileri de gelişir.

    Metro Exodus, atmosferik bir dünya, derin karakter gelişimi ve heyecan verici nişancı oyunu mekaniği ile öne çıkıyor. Oyuncular, seçimlerinin hikayeyi ve sonuçlarını etkilediği dinamik bir oyuna sahiptirler.

    Oyun şu an da Epic Games üzerinde 37.40TL ye indirimde satılıyor. Bu indirim 12.02.2024 saat 19.00'a kadar geçerlidirParticipate now!

Don't have an account yet? Become an active member of our community and discover interesting topics related to games and software! Sign up and participate in discussions, share your experiences and make new friends. We are sure that everyone can find a place for themselves in our community. Come and join us on a fun and informative journey!